Proef- en beginnerslessen - Data en prijzen
We organiseren een proefles op vrijdag 4 september van 17u45 tot 19u15. Deelnemen kost €20. Beperkt aantal deelnemers. Registreer je hier
Na registratie ontvang je van ons een mail met een betalingslink om je inschrijving te bevestigen.
Beide beginnerslessen van de zomer -onze pole ninja crash courses- zijn volledig uitverkocht en werken met een wachtlijst.
BREAKING: Dit najaar is er plaats voor nieuwe beginners op maandagmiddag (11u45 tot 13u). De lessen starten op 21 september. Schrijf je nu in en start dit najaar
NIEUW/EXTRA: een Queenager les voor paaldans newbies van 45j en ouder. Maw voor degenen die beseffen dat leeftijd komt met ervaring en dat als een voordeel gebruiken. Just pole it: kom meedoen en verbaas jezelf!
Ben je geen paaldans-newbie? Dan kan je meteen aansluiten bij één van de lesgroepen waarin nog plaats is. Die informatie vind je hier.
Ons lesaanbod bestaat uit 22 wekelijkse paaldanslessen. Startmomenten voor mensen zonder ervaring zijn september, januari en april. Ook in de zomer maken we plaats voor nieuwe beginners. Het PDAntwerp lessenrooster vind je hier. De zomerplanning kan je hier raadplegen.
Wil je op ook up-to-date blijven over workshops, events en/of nieuwe lessenreeksen die we organiseren?
Stuur ons een bericht en we zorgen ervoor dat je onze nieuwsbrief voortaan ontvangt waardoor je geen enkele update mist.



